ŠAMPONY, KTERÉ ZPŮSOBUJÍ PADÁNÍ VLASŮ

Přední trichologové v naší zemi vydali seznam šamponů, které jsou nebezpečné pro vlasy a uvedli také návod, jak vlasům opět dodat objem a sílu -

Sára Tománková
Vzdělání: Dermatovenerologie
Vědecké vzdělávaní Lékařské centrum (2005)
Specializace: kosmetologie, diplomová práce (2012)
Certifikace: dermatovenerologie, doktorská práce (2012)
Oblast specializace: trichologie, Mezinárodní univerzita UK
První profesionální institut estetické medicíny
Účast na semináři Asclepian Laser Workshop (2017)

Zkušenosti v oboru medicíny - 11 let

Jedna z nejlepších tricholožek v ČR podle magazínu PROFI, Sára Tománková, se s námi podělila o své zkušenosti s regenerací poškozených vlasů v důsledku levných šamponů a poskytla nám detailní instrukce pro léčbu padání vlasů a obnovu jejich objemu v pohodlí domova:

"Moje profese znamená, že musím studovat kosmetický trh a informovat se o nových produktech, které často neplní svůj účel a přesto se masově vyrábějí.

Šampony a balzámy na vlasy "pro objem", "lesk", "proti padání vlasů" slibují rychlý efekt a posílení vlasů jen díky mytí. Krásné vlasy, dokonalé účesy, dostupná cena - je těžké odolat pokušení a nekupovat tyto "super produkty" které slibují silné a krásné vlasy už po jediném balení.

Po účasti na semináři XXX jsem byla kompletně přesvědčená, že to není pravda. Jde o to, že většina šamponů obsahuje látky, které negativně působí na vlasové váčky a na povrch kůže. Tyto látky jsou toxické a vedou k "uspání" vlasových váčků, což znamená, že vlasy úplně přestanou růst. Tam, kde byly vlasy, zůstane jen prázdné místo.

Toto je přímá cesta k alopecii, kterou nelze léčit. Dokud máte na hlavě ještě nějaké vlasy, je možné podpořit jejich růst pomocí hormonální terapie. Dnes je možné to udělat i v pohodlí domova.

Pečuji o své pacienty a hledám pro ně ty nejvíce bezpečné produkty. Nejlepší a nejúčinnější produkt je Hairstim. Jde o koncentrované sérum z různých látek, které reguluje funkci vlasových váčků.

Jeho účinek je zaměřený na uspané vlasové váčky a ochranu před nebezpečnými látkami v kosmetických produktech, jako jsou:

  • Sulfáty (SLS)
  • DIETANOLOMIN (DEA)
  • Ftaláty
  • LAS-tensid
  • Benzol
  • PROPILENGLICOLE
  • PARABENY
  • TRICLOSAN

Hairstim vyplňuje vlasy po celé délce a dodává jim vitamíny a minerály, obnovuje je a vytváří bariéru proti vstupu toxických látek.

Existuje jiná cesta, jak řešit tento problém: používání šamponů, masek a kondicionérů bez obsahu škodlivých látek. Takové produkty ale na kosmetickém trhu téměř nenajdete, protože neobsahují konzervační látky a všechny tyto produkty by se za několik dní "zkazily."

Používání domácích šamponů je komplikované, protože tyto šampony nepění, míchání suchých ingrediencí je časově náročné a navíc tyto šampony neobsahují dostatečné množství živin.

Domácí šampony by se měly používat jen velmi opatrně a ideálně jen jednou za měsíc, jinak riskujete zvýšení produkce kožního mazu, alergické reakce, suchou pokožku hlavy a loupání kůže.

Speciální pozornost byste měli věnovat hlavní ingredienci suchých šamponů - jílu. Jíl účinně absorbuje vlhkost a mastnotu a nevstřebává pouze toxiny a špínu, ale také vitamíny, což vede k suchým vlasům, které se lámají a roztřepeným konečkům.

Ve své praxi jsem se setkala s mnoha lidmi, kteří měli různé problémy s vlasy. Statistiky dokazují, že individuální pokusy vyléčit vypadávání vlasů většinou vedou k těm nejhorším výsledkům. Nedoporučuji používat žádné produkty bez předchozí konzultace se zkušeným odborníkem.

Jediný bezpečný produkt na profesionální úrovni pro domácí použití je Hairstim . Jeho účinnost je klinicky prokázaná a potvrzená v praxi. Léčba mých pacientů s androgenní alopecií byla několikanásobně úspěšnější a rychlejší s tímto profesionálním koncentrovaným sérem.

Co se týče ochranného účinku séra Hairstim proti sulfátům a podobným látkám, stačí ho použít jednou týdně pro dosažení účinku během 28 dní. Za tuto dobu se vlasové váčky probudí, vlasová vlákna se vyhladí, dojde k laminačnímu účinku díky regeneračním efektům tohoto produktu.

První týden

Vaše vlasy se "revitalizjí": budou jemné, poddajné, snadno je upravíte a nebudete muset používat balzámy a kondicionéry.

Druhý týden

Vypadávání vlasů se výrazně zmírní, lámání vlasů se omezí a dojde k zacelení roztřepených konečků. Vlasy přestanou vypadat jako "koště".

Třetí týden

Růst vlasů se výrazně zrychlí, začnou se objevovat nové zdravé vlasy.

Čtvrtý týden

Objem vlasů se výrazně zvýší. Přestanou se vám tvořit lupy a pokožka hlavy nebude suchá. Tuková vrstva pokožky hlavy se vyrovná. Vypadávání vlasů se omezí na minimum.

Je na vás, zda si budete léčit vlasy sami doma, nebo navštívíte lékaře. Velmi ovšem doporučuji neodkládat toto rozhodnutí příliš dlouho, jinak můžete skončit s kompletní alopecií (plešatostí) a potom již nebude možné situaci napravit bez hormonální léčby."

Dlouhou dobu si muži i ženy mysleli, že návštěva trichologa je nezbytná pro léčbu vypadávání vlasů. Výzkum provedený s podporou Ministerstva zdravotnictví nás ale všechny překvapil.

Výzkum Ministerstva zdravotnictví: Jak řešíte vypadávání vlasů?

Používám šampony z lékárny:
23%
Používám Hairstim :
47%
Pomocí hormonální terapie:
8%
Pomocí domácích masek na vlasy:
17%
Neřeším to:
5%

Dobrá zpráva pro všechny, kteří chtějí vyléčit vypadávání vlasů pomocí séra Hairstim : Sára Tománková uvedla, že společně s Ministerstvem zdravotnictví připravili speciální program, který vám umožní získat toto sérum s 50% slevou!

POZOR! Kvůli velkému množství objednávek byl výrobce nucen omezit podmínky tohoto programu. Sleva tedy bude platit pouze do exkluzivně.

POZOR! Dávejte si pozor na padělky! Během této speciální akce můžete získat Hairstim s 50% slevou:

Zkuste svoje štěstí!
Klikněte na kolo štěstí a získejte balíček séra Hairstim s 50% slevou!


SPIN
Gratulujeme!

Získali jste 50% slevu na balíček séra Hairstim

OK


153 komentářů
Marie Novotná
Mám velkou lysinu, měla bych jít hned k lékaři?
před 12 minutami
Nela Valentová
Měli byste jít k lékaři jakmile si všimnete, že vám při česání nebo mytí padají vlasy. Není to normální a je nutné to správně léčit!
před 21 minutami
Alena Borovská
Koupila jsem si Hairstim asi před měsícem a plánuji ho zkusit. Škoda, že jsem na váš článek narazila pozdě, mohla jsem ho mít s 50% slevou (
před 25 minutami
Sabina Urbanová
Téměř rok byl Hairstim můj oblíbený produkt. Během té doby se mi podařilo získat krásné husté vlasy. Pochybuje někdo o jeho účinnosti? Můžu vám poslat fotky PŘED a PO.
před 27 minutami
Katka Janečková
Bože, nemohla jsem se rozhodnout, jestli si to objednám. Teď už nepochybuju.
Musím si pospíšit, dokud je to s 50% slevou. Kdo ví, kdy bude taková akce znovu.
před 30 minutami
Jana Dubská
Používám tento produkt tři týdny a výsledky jsou opravdu ohromující. Jen nerozumím, zda ho musím používat do konce života.
před 34 minutami
Lenka Pavlů
Nemusíte se bát, že budete tento produkt muset používat celý život. Čemu nerozumíte? Stačí Hairstim používat každých 6 měsíců. Není třeba se obávat.
před 39 minutami
Anna Svobodová
Mám pro vás všechny trik: dávám si několik kapek séra Hairstim do šamponu při každém použití a takto si myju vlasy. Moje vlasy jsou krásně jemné, lesklé a poddajné.
před 42 minutami
Marie Eliášová
Dělám to tak taky )))
před 1 hodinou
Barbora Horáková
To není fér k pacientům. Lidé chodí k lékařům po celé ČR, utrácí spoustu peněz a tato žena sdílí svoje tajemství na internetu a prodává produkt s 50% slevou.
před 1 hodinou
Viktorie Dostálová
Také jsem tricholožka. Moji pacienti znají Hairstim, ale přicházejí ke mně do ordinace na testy a jsou překvapení, když jim řeknu, že není třeba podstupovat hormonální terapii. Předepisuji tento produkt protože jde o jedinou nehormonální terapii, která efektivně léčí vypadávání vlasů.
před 1 hodinou
Hana Klímová
Ano, je skvělé, když vám lékař nedá drahé produkty, které vás budou stát majlant. Existuje ale spousta lidí, kteří nechápou, proč by si měli koupit Hairstim a snaží se svoje potíže na něco svést.
před 2 hodinami
Emma Došková
Chci se podělit o své úspěchy s tímto produktem. Používám ho už měsíc a určitě nemám v plánu s tím přestat)
před 2 hodinami
Eliška Továrková
Utratila jsem spoustu peněz za Botox a laminaci vlasů a moje vlasy vypadají příšerně… Zkusím toto sérum Hairstim , všichni o něm mluví. Teď ho můžu mít s 50% slevou!
před 2 hodinami
Daniela Táborská
Každá druhá žena toto sérum používá. Je opravdu tak dobré?
před 2 hodinami
Magda Pleslová
Pokud jste nikdy nezažili příšernou zkušenost s růstem vlasů, nikdy nepochopíte tu radost, když začnete používat tento produkt Hairstim . Jen se podívejte, co jsem měla na hlavě před tím a jak vypadají moje vlasy teď.
před 2 hodinami